POSonline blog

Funkcja „Stan magazynowy”

POSonline został wyposażony w funkcję „Stan magazynowy” znajdującą się w oknie dodawania pozycji do dokumentu, która umożliwia użytkownikowi w łatwy sposób zarządzać towarami dostępnymi w danym magazynie.

Czytaj dalej

Szybka sprzedaż na punkcie POS

W naszym systemie sprzedaż na punkcie POS odbywa się w sposób błyskawiczny. Specjalnie zaprojektowany web serwis oparty o technologię AJAX umożliwia rejestrację danych na urządzeniu z dostępem do Internetu i szybki wydruk paragonów.

Czytaj dalej

Statystyka jest jak...

O statystyce można mówić bardzo dużo, np. Jean Rigaux w XX wieku powiedział w jednym z wywiadów, że istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny. Czy tak wygląda to w rzeczywistości? Sprawdźmy!

Czytaj dalej

Ustalanie rabatów w POSonline

Dzięki naszemu oprogramowaniu POSonline możesz w szybki i prosty sposób ustalić rabat obowiązujący na sprzedawane przez Ciebie produkty. Rabaty mogą być nadawane indywidualnie jak i zbiorczo na wybrane towary. Zobacz jakie to proste!

Czytaj dalej

Pobieranie danych kontrahenta z GUS – czyli jak uzupełnić dane nie uzupełniając danych

Przy sprzedaży na punkcie POS liczy się czas, klienci nie chcą stać w długiej kolejce, stąd potrzeba natychmiastowej obsługi nawet teoretycznie czasochłonnych operacji w jak najkrótszym czasie.

Czytaj dalej

Po co komu ilość średnia sprzedaży na punkcie – czyli jak komputer może optymalizować ilości?

W zakładanym przypadku sprzedaż na punktach POS jest powtarzalna w konkretne dni tygodnia. Najwyższą sprzedaż punkty osiągają w określone dni, to wiemy z raportów fiskalnych z danych punktów.

Czytaj dalej

Organizacja sprzedaży z ruchomego punktu – oszczędzanie kosztów infrastruktury IT

POSonline to wyjątkowe narzędzie, gdziekolwiek masz biuro, gdziekolwiek masz punkt sprzedaży – wszędzie tam masz dostęp do danych programu, wystarczy tylko dostęp do Internetu.

Czytaj dalej