Czym jest system POSonline i jakie funkcje posiada?

Działanie w chmurze z wykorzystaniem Internetu LTE lub sieci WiFi. Program wystarczy pobrać na urządzenie mobilne lub połączyć się z nim poprzez stronę internetową bez potrzeby instalacji.
Integracja płatności gotówkowych, jak i bezgotówkowych poprzez terminal płatniczy.
Możliwość integracji z macierzystym programem WMS lub dowolnym systemem ERP.
System pozwala na komunikację z systemem Urzędu Skarbowego w celu przesyłania danych do Centralnego Repozytorium.
Nieskomplikowana infrastruktura. Do działania aplikacji wystarczy urządzenie mobilne lub komputer z dostępem do Internetu. Wydruk paragonu fiskalnego odbywa się poprzez drukarkę z łącznością Bluetooth.
Obsługa kilku punktów sprzedaży jednocześnie. Dzięki rozwiązaniom chmurowym, możemy tworzyć sieć punktów sprzedaży sprzężonych jednym systemem.
Prosty w obsłudze. System należy do jednego z najbardziej przyjaznych programów tego typu na rynku. Prosta obsługa, niewymagające sprzętowo urządzenia, łatwa konfiguracja. To cechy, które dominują przy korzystaniu z aplikacji.
Rozbudowany dział raportowania. Program pozwala na wygenerowanie dowolnych statystyk sprzedaży: z dowolnego okresu, z podziałem na grupy towarowe, punkty sprzedaży i wiele innych. Jesteśmy w stanie udostępnić dowolne potrzebne statystyki dla klienta.
Bardzo prosta, szybka możliwość dodawania rabatów podczas sprzedaży.
Wysyłka faktur online. Po wpisaniu NIPu, automatycznie możemy wysłać fakturę na wskazany adres e-mailowy.